Práce u společnosti COLOP

Firemní hodnoty

Společnost COLOP zaměstnává více jak 500 zaměstnanců po celém světě, z nichž zhruba 160 našlo uplatnění právě v Borovanech. Pro nás, jakožto výrobce razítek, hráli a hrají od začátku rozhodující roli zaměstnanci, a nejinak tomu bude i v budoucnu. Za velmi důležitou považujeme také podporu mladé generace. Podporujeme studenty a absolventy, kterým umožňujeme získání odborné praxe.


Výhody pro zaměstnance

Společnost si váží kvalitních a zkušených zaměstnanců, kteří se velkou měrou podílejí nejen na dlouhodobém úspěchu prodeje produktů, ale také od samého začátku spoluvytváří identitu značky COLOP. Proto poskytujeme našim zaměstnancům odpovídající ohodnocení podle výsledků jejich práce a snažíme se vytvářet motivující zázemí, které přispívá k jejich spokojenosti.


Inovace a rozvoj

Dalším důležitým faktorem je, že firma COLOP sází hlavně na kvalitu, inovaci a dlouhou životnost výrobků. Díky tomu neustále roste zájem o naše výrobky. Právě inovace je v naší společnosti téma, které se stalo pilířem dlouhotrvajícího úspěchu. A díky těmto úspěchům jsme schopni našim zaměstnancům nabídnout také více možností pro osobní rozvoj a seberealizaci.


Zaujali jsme Vás a chcete se stát součástí našeho kolektivu?
Rádi Vám více sdělíme osobně při pohovoru.