Setkání Razítkářů 2018

Přátelských vztahů s našimi zákazníky si velice vážíme. Proto jsme v pátek 15.6.2018 již po několikáté uspořádali akci nazvanou Setkání Razítkářů. Tento rok byla výjimečnější o to více, že jsme zároveň oslavili 25. výročí existence společnosti COLOP na českém trhu.

Po příjezdu našich hostů do sídla firmy v Borovanech je čekalo, spolu s menším občerstvením, přivítání z úst obchodního ředitele p. Karla Pilaře, po kterém následovala prohlídka výrobní haly vedená p. Petrem Dražanem. Naši hosté, kteří k nám v počtu 60 osob dorazili ze všech koutů České Republiky, měli možnost podívat se do oddělení vstřikolisovny, montáže, i skladových prostor.

Po prohlídce následoval přesun do malebné jihočeské vesničky Svachova Lhota, kde byl pro naše hosty již připraven oběd. Po obědě se skupina rozdělila na 3 části, kdy každá absolvovala jiný druh zábavy. První se pod vedením trenéra pustila do odpalování míčků na místním golfovém hřišti. Druhá skupina zavítala do pivovaru Glokner, který je taktéž součástí areálu, aby ochutnala místní pivo. Třetí skupinka navštívila prostory wellness. Společně jsme pak všichni usedli do sálu, kde měl pro nás majitel areálu přichystanou prezentaci, spolu s ochutnávkou čokolády.

Poté nám export manager za COLOP AT Michael Pramhas představil novinky na trhu – Motivační razítka s rozšířenou realitou, XXL Top Pad podušky a kolébkové razítko. Dále následovalo předání dárků pro naše zákazníky a večeře. Po večeři nám k zábavě a potěšení zahrála živá kapela. Druhý den nás po společné snídani čekalo rozloučení.

Děkujeme všem zúčastněným hostům za návštěvu a těšíme se na další společné setkání!


Váš COLOP tým