Návštěva COLOP Turecko

Na den 19.7. 2018 jsme se dlouho těšili. Hlavním důvodem byla návštěva razítkářů ze společnosti COLOP TURECKO.

Celkem jsme v jihočeských Borovanech přivítali 15 návštěvníků, spolu s exportním manažerem Michaelem Pramhasem z rakouské mateřské společnosti COLOP AT a Selmou Öztürk, asistentkou zákaznického servisu. Návštěva začala tradičně, prohlídku výrobní haly, kde si zástupci tureckého COLOPu mohli vyzkoušet i samotnou výrobu razítek. Nejvíce je zaujal proces výroby řady EOS a Printer Line. Se zaujetím pozorovali i výrobu laser gumy. Po prohlídce výrobní haly, kterou vedl v anglickém jazyce vedoucí výroby Petr Dražan, čekal na turecké razítkáře oběd a následný coffee break. Poté odjeli na prohlídku Českého Krumlova, kde se nám podařilo zajistit anglicky mluvícího průvodce, který měl klíč od komnat krumlovského zámku. Po vydařené prohlídce města i zámku pokračovali naši hosté do krásné vesničky jménem Svachova Lhota. Poté, co se zde ubytovali, následovala ochutnávka čokoládových pralinek, které si „Svachovští“ sami vyrábějí. Po krátkém odpočinku již na turecké razítkáře čekala večeře a volná zábava.

Slunečné ráno druhého dne bylo ideální k tomu, dát si kvalitní venkovskou snídani a postavit se na green. Naši hosté měli k dispozici golfového trenéra, se kterým absolvovali lekci golfové hry. Poté se naši návštěvníci s jižními Čechy rozloučili a zamířili zpět domů.

Spolu s rozvojem společnosti COLOP CZ nás velice těší sdílet výsledky naší práce s kolegy ze stejného oboru. Proto máme v plánu do budoucna organizovat více podobných návštěv.
Váš COLOP tým