REKLAMA & POLYGRAF v Praze: stále více výrobců razítek objevuje přednosti nového Printeru

Teploty pod minus 10° Celsia a sněhová pokrývka – tak se představila
Zlatá Praha ve dnech 2. až 4. března 2005 návštěvníkům výstavy  REKLAMA & POLYGRAF, která je nejdůležitější výstavou v reklamní a tiskařské oblasti v České republice. I přes chaos, který panoval na mnoha příjezdových cestách se ukázalo, že i letošní výstava je pro návštěvníky magnetem.

Pro naši českou dceřinou společnost STEMPEL spol. s r.o. byla výstava příležitostí, uvítat během tří dnů na výstavním stánku na 100 návštěvníků, a získat tak od nich první informace o jejich spokojenosti s novou řadou PRINTERu, který byl na český trh uveden před necelým půl rokem. Čeští výrobci razítek, kteří patří s 80 %-ním podílem samobarvicích razítek na celkovém obratu k nejprogresivnějším v Evropě, vystavili PRINTERu vynikající vysvědčení. Zákazníci oceňovali snahu COLOPu usnadnit výrobcům razítek práci. V této souvislosti mělo velký ohlas především jednoduché vyjmutí indexového okénka a  jednoduchá výměna polštářku.

Již několik týdnů je pro výrobce razítek k dispozici zdarma na CD-Romu program pro personifikaci indexových kartiček: COLOP-IndexcardDesigner. Velmi příjemným zjištěním bylo, že většina návštěvníků našeho stánku už tento program vyzkoušela a zadní stranu indexového okénka použila pro reklamu své firmy. Rovněž možnost personifikace zákazníka byla již s úspěchem využita a mnozí výrobci razítek v České republice již prodávají PRINTERy s logem zákazníků. V jednom si byli všichni za jedno: tyto nové možnosti personifikace v ceně, jednoduchosti a kvalitě jednoznačně předčí dosud používaný tampotisk či nálepky.

Vedle nového Printeru byl představen IMAGEPAC XTRA pokračovatel IMAGEPACu (balíčkovaný tekutý polymer), který je v České republice k dostání již téměř rok. Výhodou IMAGEPACu XTRA je zvýšená stabilita nosné fólie. Během posledního roku řada výrobců razítek převedla výrobu textových destiček na čistý a rychlý způsob výroby s pomocí  IMAGEPACu. Mnoho návštěvníků u našeho stánku, kteří doposud IMAGEPAC používali z důvodu chybějící nosné fólie pouze doplňkově, dali jednoznačně najevo, že po uvedení IMAGEPACu XTRA na trh jej začnou používat a rádi  se rozloučí se starým výrobním postupem.

Pro STEMPEL spol. s r.o. byla i letošní výstava REKLAMA & POLYGRAF velmi úspěšná. Opět jsme se přesvědčili, že můžeme být pro výrobce razítek v České republice spolehlivým partnerem a  těšíme se na další spolupráci v přístím roce.


Váš COLOP tým