REKLAMA & POLYGRAF v Praze 2004:
Předvedení nové generace samobarvících razítek řady Printer mělo velký úspěch.

V letošním roce se znovu na pražském výstavišti konal od 3. do 5.  března nejdůležitější veletrh v oboru reklamy a tisku v Čechách REKLAMA &. POLYGRAF.

Firma COLOP zde byla zastoupená svou dceřinou společností STEMPEL spol. s r.o .  Na vlastním veletržním stánku  využila příležitosti, aby si ověřila reakce českých zákazníků  na vystavované prototypy samobarvících razítek Printer-nové generace. Tam se totiž nabídla poprvé možnost dostat okamžitě zpětné názory  od velkého množství razítkářů. První oficiální předvedení Printer-nové generace ve Frankfurtu směřovalo přece jenom na jinou cílovou skupinu, totiž pouze na COLOP-distributory, u kterých bylo také obdobně napínavé, jaké budou jejich reakce, které by se mohli ihned použít a zrealizovat. Reakce českých razítkářů se ukázali již po „Sametové revoluci„ když jako první  krok za krokem navýšili podíl samobarvících razítek u celkového prodeje na dnešních 80 %. Nyní opět okamžitě poznali potenciál, který je ukryt v těchto nových rysech razítek Printer-řady. Všechny tyto  technické funkce jim umožní  poskytnout ještě lepší servis pro jejich zákazníky.

Názory více než 100 zákazníků, kteří byli uvítáni u expozice COLOP, byly obecně velmi pozitivní. Obzvlášť extra velká plocha pro náhled otisku, která byla poprvé představena v tomto provedení u razítkovacího přístroje, upoutala pozornost odborníků.
Toto rejstříkové okno celkově nabízí mnoho prostoru pro jednoduché a individuální návrhy razítek, nebo pro umístnění loga samotných výrobců razítek a jejich obchodních partnerů. Také konečný spotřebitel si může sám dle vlastního přání vzhled toto okénka navrhovat a upravovat na svém psacím stole.

Když se potom poslední den demontoval veletržní stánek a my jsme opustili důstojné veletržní haly, rozloučil se každý v týmu COLOP s positivní jistotou, že se již všichni  můžeme brzy na podzim těšit, na uvedení razítek nové generace  řady Printer v Čechách. Sériová výroba odstartuje již v létě. Aktuální řada Printer se prodává stále lépe a lépe přesto že konkurence v loňském roce nastoupila s novým výrobkem. Trend nárůstu již prodaných Printerů ve srovnání k předešlému roku dokonce o 20% působí velmi pozitivně. To vše a nikoliv jen konečný vysoký počet návštěvníků u naší expozice ukazuje, že razítka COLOP jdou v Čechách po správné cestě.


Váš COLOP tým