COLOP na veletrhu Reklama Polygraf 2016

Květnový veletrh Reklama Polygraf 2016 na výstavišti v Letňanech byl pro společnost COLOP opět výbornou příležitostí jak pro prezentaci posledních produktových novinek a inovací, tak i pro příjemné setkání s dlouholetými obchodními partnery z razítkářské branže.

Veletrh potvrdil jednoznačný úspěch nové generace řady COLOP Printer , která byla v tomto roce uvedena na český trh. Tato řada upoutá spojením výjimečného moderního designu a možností jedinečné  personalizace  XXL image okénka, které nabízí využití pro privátní i komerční účely.

Atraktivní veletržní stánek COLOP s tradičním umístěním v hale 3 poutal pozornost návštěvníků aktuálními grafickými motivy a výstavními vitrínami s posledními produktovými inovacemi.

Motivational Stamps, dětská motivační razítka skvělá pro školy
Tato předbarvená razítka se shledala s velkým zájmem návštěvníků veletrhu. Razítka určená pro motivaci dětí ve škole, v dětských kroužcích nebo sportovních oddílech jsou k dodání ve 12 různých barevných a atraktivních designech.

Printer Speciální edice „Art“
Modely řady Printer 10 – 60 se vyznačují neomezenou možností personalizace díky XXL image kartičce a nabízí tak příležitost pro vytvoření vlastního jedinečného designu. Pro novou edici „Art“ byly navrženy a vybrány tři umělecké designy kartiček, které evokují známá umělecká díla. Tato edice je k dispozici pro Printer 20, 30 a 40 na předtištěných arších.

Pocket Stamp Plus 30, Pocket Stamp Plus 20 a 30 Green Line
Sortimentní řada kapesních razítek byla aktualizována o nový designový model Pocket Stamp Plus 30, který je opatřen novým mechanismem a nahradí předchozí model. Dále byla doplněna o modely Pocket Stamp Plus 20 a 30 Green Line, které s recyklovaným podílem 70% rozšíří portfolio ekologických razítek Green Stamps.

Nový model reliéfních kleští
Prezentován byl nový model reliéfních kleští, který vyniká především praktickými inovacemi a nabízí tak komfort při oražení různých dokumentů – smluv, dopisů, ale i pozvánek nebo vizitek.

První den konání veletrhu se uskutečnila již tradiční společná večeře obchodních partnerů firmy COLOP v restauraci Battistova cihelna. Originální atmosféra tohoto večera také velkým dílem přispěla k celkově příjemnému pocitu z úspěšné veletržní akce.

Poděkování za návštěvu veletržní expozice patří všem věrným zákazníkům firmy COLOP a zároveň také i novým zájemcům o prodej razítek této značky.

Váš COLOP tým