COLOP na veletrhu Reklama Polygraf 2015

Společnost COLOP CZ, jako dlouholetý vystavovatel na veletrhu Reklama Polygraf v Praze, využila v letošním roce opět tuto příležitost a pozvala obchodní partnery z razítkářské branže k návštěvě své expozice v hale 3.

Veletrh potvrdil jednoznačný úspěch nové generace řady COLOP Printer , která byla v tomto roce uvedena na český trh. Tato řada upoutá spojením výjimečného moderního designu a možností jedinečné  personalizace  XXL image okénka, které nabízí využití pro privátní i komerční účely.

Do extra velkého image okénka se vloží papírová image kartička s fotografií, QR kódem nebo firemním logem, bestseller od COLOPu vytváří dokonalý rámeček pro jakékoliv grafické zpracování. Každý zákazník si může vytvořit svůj vlastní originál. Jako motivaci pro kreativní pojetí této personalizace vyhlásil COLOP CZ na veletrhu letní soutěž o image kartičku roku 2015.

COLOP CZ klade každoročně velký důraz na architektonické a projektové ztvárnění výstavní expozice. V letošním roce byla atraktivní grafika stánku doplněna o nejnovější reklamní motivy. Letošní koncepce a realizace výstavního stánku neunikla pozornosti odborné poroty veletrhů REKLAMA POLYGRAF a FOR 3D, která firmě COLOP CZ udělila ocenění TOP EXPO za nejpůsobivější expozici.

Polygraf 2015 byl pro COLOP CZ velmi úspěšný. Tradiční termín jarního veletrhu spojený s konáním firemní akce „COLOP večer“ pro významné obchodní partnery opět zajistil vysokou návštěvnost a vytvořil výborné podmínky pro pokračování úspěšné spolupráce společnosti COLOP CZ a jejích zákazníků.


Váš COLOP tým