COLOP na veletrhu Reklama & Polygraf 2013

Jubilejní 20. ročník veletrhu Reklama Polygraf znamenal pro věrné zákazníky a stálé návštěvníky expozice COLOP CZ změnu jak v místě, tak i v čase  konání této veletržní akce. Většina z nich dokázala skloubit posun termínu konání veletrhu se svými obchodními i soukromými aktivitami a přijala pozvání do pražských Letňan.

Společnost COLOP CZ zde tradičně prezentovala nejen novinky výrobního sortimentu, se kterými se mohli seznámit návštěvníci lednového veletrhu Paperworld ve Frankfurtu nad Mohanem, ale i další plánované inovace.

Atraktivní pojetí veletržní expozice současně s výbornou polohou v hale 3 bezprostředně u vstupu z centrální haly zajišt´ovalo dokonalé zázemí pro řadu důležitých jednání s obchodními partnery. Ve vitrínách umístěných po obvodu expozice vyzdvihla firma COLOP své poslední inovace v nejprodávanějších sortimentních řadách a zdůraznila tak i šíři svého výrobního sortimentu.

Největší pozornost upoutala letošní Speciální edice razítek Printer Standard 10 – 60, kterou právě v době konání veletrhu navíc podpořila paralelně probíhající jarní promo akce.
Nový romantický design razítek vzbudil u českých zákazníků kladný ohlas a našel již své četné příznivce. Tato nová edice ve  „Vintage“ stylu je nenápadná a přesto vytváří nezaměnitelný a jedinečný vzhled produktů v razítkářské branži.

Velká očekávání nezklamala ani řada razítek „Green Stamps“, která se stejně jako široký sortiment razítek s antibakteriální ochranou Microban velmi dobře etablovala na českém trhu.

Speciální prostor byl vytvořen pro prezentaci flashových razítek EOS line, jejichž sortiment je neustále doplňován o další velikosti a modely, včetně možnosti dvoubarevného tisku. Tento trend jednoznačně dokazuje úspěšnost a oblíbenost rychlé výrobní technologie flash razítek.

O nové produkty byly rozšířeny i řady Expert Line a Stamp Writer, které byly v posledních týdnech uvedeny na český trh.

Na veletržní schůzky a jednání navázala tradiční společná večeře obchodních partnerů COLOP, která se konala v prostorách AMBIENTE Restaurante Brasileiro.
Příjemně strávený čas na letošním veletrhu nás všechny opět přesvědčil o výborné partnerské spolupráci a o dobrém startu do dalšího úspěšného obchodního roku.


Váš COLOP tým