COLOP na veletrhu Reklama & Polygraf 2011

Každoročně konaný veletrh Reklama Polygraf v Praze se stal v posledních několika letech  jednou z nejvýznamnějších příležitostí pro setkání s českými razítkáři. Obrovský zájem o novinky na stánku COLOP v krásné secesní hale veletržního paláce byl ještě větší než v předchozích letech, a to je důkazem toho, že naši zákazníci jsou i po uplynulém období hospodářské krizi stále plni optimismu.

Největší veletržní událostí byla česká premiéra nové speciální edice Printer „Liquid Wood“ s výstižným sloganem „Více přírody pro Vaší kancelář“.
Speciální edice COLOP Liquid Wood je vyrobena z  tekutého dřeva - inovativního a perspektivního materiálu. Jak už název „Liquid Wood“  napovídá, má tento materiál se  dřevem něco společného. Konkrétně se jedná o biosyntetickou látku, která je vyráběna převážně z ligninu, který je přírodním vedlejším produktem papírenského průmyslu.
Tekuté dřevo je trvanlivé a zanechává velmi nízkou stopu CO2,  protože jako výchozí surovina  není použita ropa, nýbrž převážně dřevo.
Ostatně nová speciální edice Printer „Liquid Wood“ je nejen ekologická a inovativní, ale také díky své přírodní a dřevité barvě velmi dobře vypadá.
Návštěvníci stánku COLOP byli nadšeni novou řadou Liquid Wood a reakce zákazníků a odborného tisku na tuto novou inovaci byly bezvýhradně velmi pozitivní.

COLOP  razítka s antibakteriální ochranou Microban®
Již od září 2010 nabízí COLOP první sortiment razítek, který je vybaven antibakteriální ochranou Microban. Nyní byla tato novinka představena také na veletrhu Reklama a Polygraf.
Při výrobě těchto  razítek, která disponují antibakteriální ochranou, je využita technologie Microban 3G- Silber. Tato technologie je aplikována při výrobě rukojeti razítka, je účinná po  celou dobu životnosti výrobku  a zabraňuje nárůstu škodlivých bakterií.
Razítka COLOP s antibakteriální ochranou Microban jsou vhodná pro využití na místech, kde jsou používána mnoha různými lidmi, jako například v kancelářích, skladech, výrobních závodech, obchodech, ale také na úřadech, v bankách atd.

Expert Line
Řada COLOP Expert Line byla velmi úspěšně uvedena na trh v roce 2010. Tato produktová série obsahuje více než 80% podíl kovu. V tomto roce byla  řada rozšířena o další velikosti 3400, 3600 a 3660 (datumové razítko) a dále o velké modely 3800 a 3860.


Printer Line
Naše modely Printer 54, Printer 55, stejně jako čtvercový model Printer Q43, byly přepracovány a přizpůsobeny designu našich bestsellerů Printer Standard.  Současně byla také příslušná datumová razítka adekvátně modifikována.

EOS Line
Firma COLOP rozšířila svoji nabídku razítek flash o tři další zajímavé modely EOS Pocket Stamp.  Už název „Pocket“ prozrazuje, že se jedná o obzvláště malé modely, které bezproblémově najdou místo ve Vaší tašce. Pro výrobce razítek nabízí tyto modely jednu mimořádnou přednost – stejný cartridge systém jako u standardních modelů EOS 20,30 a 40.
Tím  jsou šetřeny náklady na skladování, a přesto je rozmanitost modelů velice obsáhlá.

První večer veletrhu využil tým COLOP CZ ke společné oslavě 30letého jubilea centrály COLOP Wels. Pozvání přijali zákazníci z celé České republiky a místem setkání byla oblíbená brazilská restaurace na Starém Městě v Praze. Po úvodní zajímavé přednášce o novinkách a historii COLOP následovala večeře s brazilskými specialitami a argentinským vínem.
Vynikající motivace našich českých zákazníků v kombinaci s novými inovacemi COLOP tvoří perfektní základ, aby byl také tento rok úspěšný pro obě strany – jak pro české výrobce razítek COLOP, tak pro COLOP CZ.

Váš COLOP tým