COLOP na veletrhu Reklama Polygraf 2017

Ve dnech 24. -26.4. 2017 se na výstavišti PVA EXPO Praha konal již 24. ročník mezinárodního veletrhu reklamy, médií, polygrafie a obalů. Jedná se tak o jedinou akci toho typu v České republice, která představuje zajímavé obchodní příležitosti pro vystavovatele a odborníky. Prezentovány byly nejnovější trendy v oblasti reklamní komunikace, nové technologie, či finální aplikace.
Veletrhu se letos zúčastnilo celkem 294 firem. Každoročně se také navyšuje počet zahraničních vystavovatelů, zastoupení mělo 59 firem z 11 zemí.
Firma COLOP měla tradičně svůj stánek umístěn v hale č. 3 a prezentovány zde byly stejné výrobky jako již na lednovém veletrhu Paperworld ve Frankfurtu. Vystavena byla razítka pro personalizaci Printer Line Standard, kompletní řada Green Line, stativy řady Classic, Expert a Office Line a v neposlední řadě razítka Microban.
Mezi novinky patřily speciální edice Office Line „Light.” Tento model byl s důrazem na vkusný design, nízkou hmotnost a snadnou manipulaci vytvořen převážně pro ženy, dále razítka Office Line Green Line – která jsou vytvořena z obnovitelných a převážně recyklovaných zdrojů. Třetí novinkou bylo představení speciální aplikace Arsi, jejíž funkci bude v budoucnu možné využít nejen jako zábavu pro děti v podobě pohyblivého obrázku motivačního razítka, ale také pro bezpečné ověření originálního otisku razítka.
Tímto bychom chtěli poděkovat zákazníkům, kteří stánek COLOP na veletrhu každoročně navštěvují. Ceníme si také projeveného zájmu nových partnerů. Našim cílem je oboustranná podpora a dlouhodobé prohlubování vzájemných pracovních vztahů, a to se nám úspěšně daří.
Náš obchodní tým COLOP se těším opět za rok na společné setkání s nabídkou dalších zajímavých novinek!

Váš COLOP tým